چاپ دیجیتال تهرانپارس

اگر به دنبال خدمات چاپ دیجیتال در محدوده شرق تهران و تهرانپارس هستید مرکز چاپ اطلس برای چاپ دیجیتال در شعبه تهرانپارس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

برای تولید محصولات چاپی با کیفیت و حرفه ای بایستی زمان و مراحل آماده سازی بیشتری استفاده کرد. ولی چاپ دیجیتال روشی نوین می باشد که این چاپ شامل چاپ حرفه ای متن یا تصویر در تیراژ پایین و با سرعت بالا بصورت مستقیم از کامپیوتر به دستگاه چاپ منتقل می گردد.در ادامه مطالب بیشتری را در این باره میتوانید مطالعه کنید.

چاپ دیجیتال چیست؟

همان طور که می دانید برای یک چاپ حرفه ای نیاز به مراحل آماده سازی است متن و تصویر به کیفیت تهیه شود و بصورت مستقیم از کامپیوتر به دستگاه چاپ منتقل می گردد.

اگر متریال مورد استفاده ما بطور مثال کاغذ باشد در روش سنتی جوهر و یا مرکب به بافت کاغذ نفوذ پیدا میکند ولی در این روش بصورت لایه نازکی برروی سطح قرار می گیرد که در بعضی چاپگرها متن یا تصویر ارسالی با استفاده از فرایندهای حرارتی یا پوششی و یا تابش یو وی تثبیت میگردند. پس از اتصال کامپیوتر به دستگاه چاپ، متن یا تصویر مورد نظر کپی و متن یا تصویر مورد نظر بصورت کاملا اتوماتیک انجام می گیرد و چاپ دیجیتالی را به ارمغان می آورد.

کاربردهای چاپ دیجیتال چیست؟

چاپ دیجیتال سرعت و کیفیت بالایی دارد و از آن برای چاپ کارت ویزیت، چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور، پوستر، کارت دعوت و نمونه گیری برای چاپ کتاب استفاده می شود. از دیگر کاربردهای چاپ دیجیتال می توان به چاپ روی فوم، تخته شاسی، رول آب یا هر سطح دیگری اشاره کرد.مرکز چاپ اطلس امکان چاپ دیجیتال در شعبه تهرانپارس را فراهم کرده است.

کاربردهای چاپ دیجیتال

 چاپ دیجیتال و انواع آن بر اساس سطح چاپی(تهرانپارس)

با اینکه هزینه ها در چاپ به روش دیجیتال، بسیار بیشتر از چاپ افست است، ولی به این دلیل که امکان چاپ تیراژ پایین ( حتی یک عدد ) وجود دارد و همچنین زمان آماده شدن آن بسیار سریعتر از چاپ افست می باشد؛ در بین انواع چاپ از محبوبیت بیشتری برخوردار است .

در چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست امکان شخصی سازی وجود دارد. شما اگر قصد چاپ ۱۰۰ عدد سربرگ با طرح و موضوعات مختلف دارید، با این نوع چاپ میتوانید آن را انجام دهید؛ ولی در چاپ افست به دلیل وجود فیلم و زینک و پلیت، امکان چاپ متنوع در تعداد دلخواه وجود ندارد.

چاپ متوسط medium format

سفارشات مرتبط با چاپ بروشور ،چاپ اوراق اداری، چاپ لیبل ، چاپ دیجیتال کاتالوگ، چاپ کارت ویزیت، چاپ دیجیتال سی دی  و چاپ دیجیتال  لیبل و … تا سایز کاغذ چاپ دیجیتالA3+ در این دسته قرار میگیرند.

چاپ بزرگ  Large Format

ابعاد این دسته از سایز A3+ تا عرض ۱۵۰ سانتی متر را شامل می شود که کاربرد این دسته در سفارشات چاپ پوستر دیجیتال، چاپ استند دیجیتال، چاپ فوم برد دیجیتال، چاپ تخته شاسی به روش دیجیتال، چاپ بک لایت دیجیتال  و …. که اغلب برای فضای داخلی In Door  به کار می روند و بر روی انواع کاغذ چاپ دیجیتال انجام پذیر می باشد.

چاپ دیجیتال عریض Wide Format

ابعاد این دسته ازعرض ۱۵۰ سانتی متر و تقریبا محدود می باشد که چاپ بنر، چاپ فلکس دیجیتال، چاپ مش، چاپ دیجیتال استیکر و … که اغلب مصارف فضای بیرونی Out Door  دارند در این دسته بندی قرار میگیرند که اکثرا نسبت به تابش نور خورشید و آب مقوم هستند .

چاپ دیجیتال و انواع آن

انواع چاپ دیجیتال بر اساس نوع تکنولوژی

چاپ دیجیتال نوری  Photolab

در این روش با تابش نور تصاویر را بر روی کاغذهای حساس به نور مثل کاغذ عکاسی چاپ و تثبیت میکنند.

چاپ دیجیتال حرارتی  Thermal

در این روش با ایجاد گرمای شدید به وسیله ماتریس های حرارتی یا لیزر و یا دیگر واکنشهای شیمیایی رنگ و تصویر را بر روی کاغذهای حساس به حرارت چاپ می کنند .

روش تصعید رنگ Dye Submillation

در این روش ابتدا رنگها روی سلفون قرار می گیرند و سپس با استفاده از پرتوهای رنگی مانند ماتریس های حرارتی رنگها، از روی سلفون بخار شده و روی کاغذ ثبت می شوند. قیمت بالای این روش از معایب این روش می باشد. چاپ تی شرت، لیوان، بشقاب و …. در این دسته قرار میگیرند.

چاپ DI(Direct Imaging)

در این شیوه چاپ فایل مورد نظر بصورت مستقیم از کامپیوتر به دستگاه چاپ ارسال شده و فرایند چاپ بصورت کاملا اتوماتیک انجام می شود. چاپ صفحات تیراژ بالا به این روش انجام میگیرد که بسیار مقرون بصرفه است ولی عیب این روش این است که همچنان امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد .

روش چاپ جوهرافشان

این روش با کیفیت ترین و رایج ترین روش چاپ دیجیتال است که فایل پس از ارسال بصورت مرکب های مایع بوسیله هد برروی سطوح چاپی منتقل میشوند . نازل رنگ کاملا دیجیتالی بوده و از دو فرمان مثبت و منفی یعنی پاشیده و نپاشیدن استفاده میکند.

تونری یا جامد پودری

در این روش از طریق نور لیزر ، مرکبهای پودری که تونر نام دارندباردار شده و با ذوب شدن این تونرها ، تصاویر بر روی کتذ نقش میبندد. سرعت چاپ بالا از مزایای این روش است.

مرکبی

در این روش به جای استفاده از مرکبهای پودری از مرکبهای رنگی مایع استفاده می شود و بدلیل محدودیت در ابعاد چاپ که نهایتا A3 می باشد این روش کمتر مورد تپجه قرار گرفته است .

چاپ مارکر لیزری

این روش به وسیله اشعه لیزر و با ایجاد حرارت و سوزاندن ، تصاویر را روی محصول مورد نظر درج میکند که بیشتر در صنایع تولیدی و هدایای تبلیغاتی کاربرد دارد.

مزایای چاپ دیجیتال چیست ؟

 • هزینه چاپ به تعداد نسخه ارتباط دارد
 • قابلیت چاپ حداقل تیراژ حتی یک نسخه
 • قابلیت انتخاب سطوح چاپ مختلف
 • مدت آماده سازی کوتاه
 • چاپ دیجیتال نیازمند استخدام اپراتور حرفه ای نیست
 • چاپ اطلاعات متغییر از قبیل متن یا تصویر ویا تعداد
 • امکان کالیبراسیون دستگاه در تیراژ پایین نیز وجود دارد
 • امکان شخصی سازی کردن سفارش
 • هزینه تمام شده مرقوم به صرفه با توجه به سرعت کار و تیراژ کم

چاپ دیجیتال با کیفیت

چه کاغذی برای چاپ کار من مناسب است؟

انتخاب یک کاغذ مناسب در چاپ به عوامل متعددی مانند نوع طراحی، نوع کار، سلیقه شما و مکان و شیوه استفاده از کار چاپ شده بستگی دارد.

بعنوان مثال در شرکت های دولتی و رسمی کارت ویزیت و اوراق اداری با کاغذهای فانتزی استفاده نمی شود. در صورت نیاز به راهنمایی از راه های مختلف با ما تماس بگیرید و اگر مایلید نمونه کاغذها را از نزدیک ببینید با مراجعه حضوری و مشاهده نمونه های مختلف انتخاب خود را با خیال راحت انجام دهید.

قیمت چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست چقدر است؟

اگر سفارش شما در تیراژ پایین است به فکر چاپ دیجیتال باشید زیرا در تیراژ پایین چاپ افست انجام نمی شود و در صورت انجام هزینه آن بالاست (زیرا هزینه ساخت صفحه چاپی بالاتر از انجام چاپ است و عملا تفاوت قیمت بین ۱۰۰ عدد و ۱۰۰۰ عدد چاپ ناچیز است) ولی در تیراژ بالا (۱۰۰۰ عدد و بیشتر) چاپ افست بسیار بصرفه و ارزان تر خواهد بود.برای راهنمایی بیشتر چاپ دیجیتال میتوانید با مرکز چاپ اطلس در شعبه تهرانپارس تماس بگیرید.

چاپ بنر فوری تهران

چاپ بنر فوری یکی از اصلی ترین خدمات مرکز چاپ ما می باشد که سفارش های شما را با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان اماده خواهد کرد. همان طور که می دانید چاپ بنر با طرح زیبا، روش عالی برای اعلام خبرهای مهم همچون افتتاح یک مرکز خرید با اشاره به محصولات و خدمات جدید می باشد.

شما می توانید بنرهای خود را در اندازه ها و سایز های مختلف سفارش دهید. چاپ یک بنر فوق العاده بزرگ برای استفاده در یک همایش یا رخداد فرهنگی مورد استفاده می باشد، در حالی که بنر متوسط، ایده آل برای جلب توجه به یک محصول در فروشگاه می باشد.

یکی از روشهای چاپ بنر فوری و ارزان مراجعه به سایت و سفارش آنلاین بنر می باشد و همچنین مشتریان گرامی میتوانند بصورت حضوری به مرکز چاپ ما مراجعه نمایند. مجموعه ما با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ بنر، می تواند چاپ بنر فوری را با انواع متریال از طریق سفارش چاپ بنر در سامانه ثبت سفارش ما سفارش داده و در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

کاربرد چاپ بنر چیست؟

کاربردهای بنر طیف وسیعی را، از استفاده در یک تابلوی تبلیغاتی برای یک کسب و کار کوچک گرفته تا تابلوهای تبلیغاتی در مراکز تجاری، فضاهای نمایشگاهی، بیلبوردها و یا حتی یک پیام ترحیم، شامل می شود و ما در زیر به برخی از کاربردهای مهم چاپ بنر اشاره می نماییم :

 • چاپ بنر تبلیغاتی : انواع بنر تبلیغاتی در کسب و کارهای مختلف مانند موسسه ها و شرکت ها و انواع فروشگاه ها به شکل بنر استند بکار برده میشود
 • چاپ بنر تسلیت: جهت اطلاع رسانی در مکان های مذهبی مانند مساجد, حسینیه ها و … (جهت اطلاع رسانی در مناسبتها مانند چاپ بنر محرم)
 • چاپ بنر همایش: چاپ بنر همایش جهت اطلاع رسانی در همایش ها، کنفرانس ها، سمینار ها و اجلاس های مختلف
 • چاپ عکس روی بنر: چاپ عکس روی بنر برای اطلاع رسانی محصولات جدید و تبلیغات هر چه موثرتر محصولات
 • چاپ بنر عریض: چاپ بنر عریض جهت هرگونه تابلو تبلیغاتی از قبیل بیلبورد و تابلو سردرب فروشگاه‌ها و…
 • چاپ بنر مناسبتی: چاپ بنر مناسبتی جهت تقدیر و تشکر و یا چاپ بنر زیارت و همچنین چاپ بنر زائر و چاپ بنر کربلا

چاپ بنر تهران

نکاتی در خصوص چاپ بنر

بیشترین متریال بنر از کشورهای چین و کره وارد می شوند. بنرهای کره ای از مقاومت بیشتر و کیفیت چاپ بهتر و بالاتری برخوردارند و به زبان ساده تر، رنگ راحت تر و بهتر روی بافت بنر کره ای می نشیند.

چاپ بنر سفارشی می‌تواند به انتشار و انتقال پیام بازاریابی و معرفی محصولات یا خدمات کسب و کار شما کمک کند. روزانه هزاران بنر در سراسر بیلبوردها و معابر نصب می شوند، تنها چیزی که می تواند بر روی مخاطبان و بینندگان بنرهای شما تاثیر گذار باشد و نگاه ها را جذب کند، ایده ی خاص، طرح خاص و طراحی جذاب آن می باشد.

زمانی که یک نوع از تبلیغات بصورت محدود وجود داشته باشد، خواه ناخواه توجه ها را به خود جلب می کند. ولی در حال حاضر برد با شرکت یا مجموعه ای است که بتواند دیدگان مخاطب را درگیر تبلیغات خود کند. بنرها به دلیل نوع متریال و دستگاه چاپ مخصوص خود از قیمت بسیار پایین تری نسبت به پلات و لمینت برخوردارند .

 

مجموعه ما بنا به استفاده ای که بنر دارد خدمات پس از چاپ بنر را به شما مشتریان گرامی ارائه میدهد و شما می توانید این خدمات را در سامانه ثبت سفارش آنلاین انتخاب نمایید :

دور بری بنر:

پس از چاپ حاشیه های سفید در پیرامون کار برش می خورد و کار نهایی بدون حاشیه ارائه می شود.

ولد کردن بنر:

منظور از ولد کردن، تا کردن و چسباندن لبه‌های پیرامون بنر  است تا بتوان در سازه هایی نظیر داربست از آن استفاده نمود.

پانچ بنر:

حلقه‌های فلزی ست که در قطرهای مختلف به کار دوخته می‌شود. بسیاری از مکان‌ها برای سهولت کار نصاب، بنرها بعد از ‏چاپ پانچ می‌شوند‎.

تسمه دوزی:

بر اساس نوع کار و میزان مقاومت موردنیاز کششی، در صورتیکه بنر درون قابی قرار نمی‌گیرد و محیط و دور آن آزاد ‏باشد، (کاربردهای بلندمدت و در معرض باد) برای جلوگیری از پارگی بنر، به‌طور عمده از بغل، تسمه دوزی حاشیه ‏صورت می‌گیرد.

به‌این‌ترتیب که در حاشیه بنر تسمه ابریشمی دوخته می‌شود و تسمه به دلیل مقاومت کششی بالا (بسیار ‏بالاتر از بنر) از پارگی بنر جلوگیری می‌کند‎.‎‏ برای نگه‌داشتن تسمه هم می‌توان آن را پانچ کرد.

لیفه:

برای این کار چاپ بنر را به‌اندازه دلخواه از پشت تا می‌کنند و آن را کاملاً به سطح زیرینش می‌چسبانند، به‌ نحوی ‌که دیگر امکان ‏عبور چیزی از میان آن نیست. به‌این‌ترتیب در برخی کاربردها، به‌خصوص سازه‌های داربستی، مقاومت بنر در برابر کشش ‏افزایش می‌یابد و در مواقعی که از نظر زمانی فرصتی برای تسمه دوزی نیست، مقاومت آن تا حدی، به بنر تسمه دوزی شده ‏نزدیک می‌شود.‏‎

مطالب مرتبط :    چاپ بنر در شرق تهران    چاپ بنر در غرب تهران

مزایای چاپ بنر فوری تهران چیست ؟

 • چاپ بنر فوری در سایزهای مختلف
 • قابلیت گسترده شدن در ابعاد بزرگ
 • مقاومت چاپ و جوهر، در مقابل باد، آب، رطوبت، نور خورشید و سایر عوامل محیطی
 • متنوع بودن از نظر جنس، ابعاد و تراکم
 • سرعت چاپ بالا
 • چاپ با بهترین وضوح و کیفیت بالا
 • یافتن مشتریان بیشتر و در نهایت فروش بیشتر
 • دید بهتر کاربران به شما
 • وزن کم و سبک بودن
 • عدم محدودیت در سایز
 • امکان چاپ تعداد کم

 

اصول طراحی ست اداری با کیفیت چیست؟

در دنیای مدرن امروز اغلب مدیران، به دنبال ایجاد هویت و اصالت (برندسازی) برای سازمان و شرکت خود هستند، تا به این وسیله، خود را حرفه ای تر، پایبندتر به اصول، معتبرتر و قابل اعتمادتر نشان دهند. یکی از راه های نمایش دادن این هویت، توجه به عوامل ظاهری مانند ست اداری مجموعه است. طراحی ست اداری باید بر اساس اصول خاصی انجام شود؛ تا بتواند از اثرگذاری کافی برخوردار باشد. یک ست اداری با طراحی نامناسب، می‌تواند دیدگاه بدی را نزد مشتریان شما ایجاد کند؛ و حتی گاهی ممکن است موجب آشفتگی و بی‌نظمی درون‌سازمانی شود.

طراحی ست اداری

ما در این مقاله، درباره اصول طراحی یک ست اداری با کیفیت، نکات مهمی را بیان کرده ایم، که می‌تواند راهنمای مناسبی برای شما در این زمینه باشد. دعوت میکنیم در ادامه این مطلب همراه ما باشید…

ست اداری چیست؟

در اصطلاح تبلیغات، به مجموعه ی سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه و پاکت A4 و A5، یک شرکت اوراق اداری گفته میشود. همچنین اقلام دیگری از قبیل کاغذ یادداشت، لیبل وسایل، فلش کارت و کارت های اعتباری و پرسنلی، پاکت ملخی، پاکت سی دی و فولدر نیز از جمله وسایل یک ست اداری هستند.

با بهره گیری از ست اداری، بوسیله ایده های نو و خلاق و با استفاده از اصول طراحی گرافیکی و البته چاپ با کیفیت، می توان به یک ابزار تبلیغاتی تاثیرگذار، با صرف هزینه اندک و در کمترین زمان نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی دست یافت.

در ادامه به نکات کلیدی که در طراحی یک ست اداری باکیفیت باید به آن توجه کنید، میپردازیم.

اصول طراحی ست اداری

اصول طراحی ست اداری شامل چه مواردی است؟

اهمیت هماهنگی در ست اداری

میتوان گفت پراهمیت‌ترین اصل در طراحی یک ست اداری باکیفیت، هماهنگی میان اجزاء آن است. واژه ست در زبان عامیانه به معنای به‌کار بردن هماهنگ اجزای یک مجموعه با یکدیگر، با هدف ایجاد زیبایی و نظم است. به همین دلیل، طراحی ست اداری باید دارای هماهنگی درونی و بیرونی کامل باشد.

منظور از هماهنگی درونی، مشابه بودن طراحی اقلام موجود در ست اداری است. خطوط، انحناها، رنگ‌بندی و… از جمله مواردی است که در طراحی ست اداری باید از هماهنگی کامل برخوردار باشند.

برای هماهنگی بیرونی نیز توجه به هم نوع بودن با سایر طراحی‌های خارج از این ست، موجب دستیابی به هماهنگی کلی در تمامی طراحی‌های شرکت میشود. برای مثال هماهنگی طراحی ست اداری با طراحی رابط کاربری وب‌سایت شرکت.

موضوع فعالیت شرکت

دومین نکته مهم در طراحی ست اداری توجه به موضوع فعالیت مجموعه است.  سلیقه جمعی و دیدگاه‌های کلی می‌تواند در ایجاد ایده‌هایی جذاب برای طراحی، در ذهن طراح کمک کننده باشد. و از طراحی ست اداری غیراصولی و اشتباه جلوگیری کند. این مسئله به‌خصوص برای کسب‌وکارهایی که قبل از طراحی ست اداری، هویت بصری کاملی برای سازمان خود نشاخته‌اند؛ از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است.

به عنوان مثال طراحی ست اداری برای کسب‌وکاری که در حوزه پوشاک کودک فعالیت می‌کند؛ نیازمند بهره بردن از رنگ‌های شاد و پرانرژی است؛ در حالی که در طراحی ست اداری برای یک دفتر حقوقی، باید از رنگی رسمی‌تر و ایجادکننده حس اعتماد استفاده کرد.

طراحی ست اداری باکیفیت

رنگ سازمانی

احتمالاً شما نیز درباره تأثیر رنگ های مختلف بر ناخودآگاه افراد مطالبی شنیده اید. بنابراین پیشنهاد میکنیم هنگام انتخاب رنگ سازمانی خود دقت و مطالعه کافی را داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین رنگ را با توجه به ویژگی های مخاطب خود، انتخاب نمایید.

هنگام انتخاب رنگ سازمان خود به این اصل توجه داشته باشید که این رنگ، هویت سازمان شما را تشکیل خواهد داد و دراصل مشتری شما را با آن رنگ خواهد شناخت، بنابراین تغییر آن بعد از طراحی شما را در نظر مشتری تبدیل به فردی بی هویت و غیر قابل اعتماد می کند.

انتخاب جنس اقلام ست اداری

بهتر است جنس اقلام موجود در ست اداری، متناسب با هم و با توجه به کاربرد آن ها انتخاب شوند. تا مجموعه شما منظم و یکپارچه تر به نظر برسد.

درج اطلاعات ضروری

نکته مهم دیگر که در زمان طراحی ست اداری باید در نظر داشت؛ درج کامل اطلاعات ضروری کسب‌وکار است. منظور از اطلاعات ضروری کسب‌وکار، همه آن چیزی است که مخاطب اقلام ست اداری، برای ایجاد ارتباط به آن نیازمند است.

نام تجاری همراه با اطلاعات تماس که شامل آدرس پستی، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و آدرس پست الکترونیکی است، مهم‌ترین موردی است که تقریبا روی تمام اقلام اصلی ست اداری باید درج شود. البته بنابر نیازهای خاص هر کسب‌وکار، امکان استفاده از سایر روش‌های ارتباطی از جمله آدرس پروفایل کسب‌وکار در شبکه‌های اجتماعی نیز، میتواند راه‌کار مناسبی باشد.

طراحی اصولی ست اداری

طراحی و فونت ها

ست اداری به طور مستقیم وظیفه تبلیغات را بر عهده ندارد، و بیشتر نقش معرفی برند و هویت سازی را دارد، بنابراین می بایست هنگام طراحی آن، سادگی، را در نظر بگیرید. در حقیقت مهمترین انتظار مخاطب از این اقلام آن است که اطلاعات تماس شما را به راحتی در دسترس قرار دهد. بنابراین بهتر است هنگام طراحی از فونت های ساده و زیبا، و طرح های خلوت استفاده کنید تا مخاطب دچار سر درگمی نشود.

لوگو

لوگو که بخش مهم دیگری از هویت سازمانی شماست، در تمام بخش های سازمان باید قابل مشاهده باشد. بنابراین دقت کنید که جایگاه مناسبی برای این عنصر حیاتی در نظر بگیرید.

خلاقیت و کاربرد

در نهایت خوب است بدانید، بهره بردن از ایده‌های خلاقانه کمک می‌کند تا طراحی ست اداری هر کسب‌وکار، دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود باشد. البته هدف ما در زمینه استفاده از طرح‌های خلاقانه، در نظر داشتن کاربردی بودن محصول نهایی است، به این معنا که کاربردی بودن محصول نهایی، فدای خلاقیت و زیبایی طرح نشود.

 

در پایان باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که برخورداری از زیباترین طراحی‌ها به تنهایی برای ست اداری کافی نبوده و کیفیت چاپ ست اداری نیز در ظاهر آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود. مجموعه “چاپ اطلس” با برخورداری از متخصصان حرفه‌ای در زمینه طراحی و چاپ آماده ارائه جذاب‌ترین و با کیفیت‌ترین ست‌های اداری به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

 

 

چاپ دیجیتال

نیاز روز افزون سرعت بالا در مراحل چاپ، کیفیتی برتر و با صرفه در تیراژ پائین چاپی توسط خدمات چاپ دیجیتال طراحان اطلس برآورده شده است.
این مجتمع با پیشرفته ترین و سریعترین دستگاه های چاپ دیجیتال در کنار چاپ افست امکان سفارش انواع بروشور، تراکت، برچسب و… را فراهم نموده است.

طراحی لوگو و آرم

شما مشتریان عزیز که به دنبال طراحی متفاوت و حرفه ای هستید.
طراحی لوگو شرکت ، وب سایت ، برند و… مهمترین و بزرگترین گام تبلیغاتی و گرافیکی در دنیای تجارت می باشد.
طراحی لوگو حرفه ای می تواند تصویر زیبایی را از برندتان در ذهن مخاطب ثبت کند.طراحان اطلس متخصص  طراحی لوگو های خاص ، خلاقانه و منحصربفرد.

چاپ و بسته بندی

بسته بندی شکیل به منزله ظاهری آراسته برای محصولات تولیدی است.
خدمات چاپ و بسته بندی اطلس با فعالیت در زمینه انواع بسته بندی های سلولوزی نظیر جعبه و کارتن همچنین محصولات طلقی نظیر جعبه طلقی و انواع وکیوم های طلقی راهی مطمعن در طراحی، چاپ و بسته بندی محصولات شما تولیدکنندگان عزیز.

چاپ و تبلیغات افست

چاپ و تبلیغات اطلس با به کارگیری ماشین آلات روز دنیا جهت دستیابی به بالاترین کیفیت در چاپ و خدمات چاپی و ساده ترین راه تقاضا، محاسبه قیمت چاپ و ثبت سفارش را در دسترس مشتریان خود قرار می دهد.
ما با تکیه بر تجربه بیش از ۱ دهه فعالیت در عرصه چاپ و تبلیغات افست تمامی فعالیت های تبلیغاتی شما را با ارائه محصولات چاپــــی افست با کــــیفیت پوشش میدهیم.