طراحی سایت

مدرن و داینامیک

بعد از خرید دامنه مورد نظر و نصب سیستم مدیریت محتوای مورد نیاز گام بعدی طراحی قالب برای سایت است. شما باید بازدید کننده را در نگاه اول به کاربر همیشگی سایت تبدیل کنید.

واکنشگرا

روز به روز به تعداد کاربران وب گرد تلفن هوشمند افزوده می شود. پس سایتی که  قابل نمایش بر روی تمامی دستگاه هاست، موفق است.

طراحی و کد نویسی بهینه شده برای موتورهای جستجو با استفاده از اسنیپت های جدید گوگل

ارائه دهنده راهکارهای نوین با تمرکز بر روی آخرین تکنولوژی ها . طراحی سایت خود را با طرح متفاوت و یکتا با ما تجربه نمایید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد. ما آگهی های شما را در سایت های مرتبط با محصول شما نمایش می دهیم. زمانی که روی آن آگهی کلیک شود، هزینه ای را بابت آن کاربر (کلیک) از شما دریافت خواهیم کرد. تبلیغات کلیکی (PPC) روشی موثر برای بالا بردن ترافیک سایت شماست.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یکی از راه های مناسب برای معرفی محصول و خدمات شماست. در این نوع تبلیغات به واسطه‌ دیده شدن برند شما، حتی اگر کلیکی صورت نگیرد، به صورت پیش فرض باعث افزایش آگاهی درباره‌ برند شما خواهد شد.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی به واسطه سادگی خود، باعث می شوند تا کاربران به راحتی از محتوای تبلیغ و وب سایت فوق باخبر شوند. همچنین در تبلیغات متنی، تمام توجه کاربر به کلیت محصول یا خدمت شماست؛ به همین واسطه، کاربر فقط زمانی روی تبلیغ شما کلیک خواهد کرد که جذب مفهوم محصول / خدمت شما شوند.

تبلیغات ویدئویی

این سرویس به آگهی دهندگان این امکان را می دهد تا بتوانند تبلیغات ویدیویی خود را در اپلیکیشن های گوشی های هوشمند نمایش دهند.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

 تبلیغات در گوگل مزایای زیادی برای دیده شدن ما، سایت ما، محصولات ما و … دارد. به خاطر افزایش سفارش طراحی وب سایت خب مسلما نیاز به بازاریابی اینترنتی وب سایت ها هم زیاد شده است. بنابراین اگر قصد پیشرفت داریم تبلیغات در گوگل بسیار ضروری است. یک راز موفقیت در هر کسب و کاری تبلیغات است. هدف از تبلیغ در گوگل رونق بخشیدن به کسب و کار شما و افزایش مشتریان و فروش بیشتر شماست.

مزایای تبلیغات در گوگل

۱- هزینه کمتر نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی
۲- مشتریان جهانی و شعاع تبلیغاتی کشوری
۳- هدفمند بودن تبلیغات کلیکی
۴- مشتریان واقعی
۵- افزایش فروش محصولات و خدمات
۶- اکثر بازدید ها از طریق موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت (سئو)

سئو وبسایت چیست؟

سئو (SEO) مخفف Search Engine Optimization، یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

درواقع با آنالیز موتور های جستجوگر مطالب و صفحات وبی طراحی می شود که از نظر موتورهای جستجو بهینه بوده و همچنین برای کاربران مفید و پر بازدید.

چرا باید از بهینه سازی یا سئو سایت استفاده کرد؟

اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه می کنند. بنابراین ضروری است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا می کنند. از اینرو بهینه سازی یا سئو سایت مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.

هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد. و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند.