چاپ لیبل (برچسب)

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید لیبل یا برچسب چیست؟ چاپ لیبل یا برچسب یکی از انواع روش های تبلیغاتی می باشد  به برچسب های ظریفی که روی کالاها چسبانده می شود لیبل و یا برچسب گفته می شود که حاوری اطلاعات کالا و یا شی می باشد و به نوعی چاپ لیبل می توان به عنوان شناسنامه برند و روشی برای معرفی محصول و یا خدمات شما باشد.

چاپ لیبل می تواند به سازمان ، نهاد و خدمات شما اعتباری دو چندان ببخشد. طراحی و چاپ برچسب با طراحی منحصر به فرد میتواند برای جذب مشتری و انتخاب محصول شما در بازار رقابت که با تنوع صدها طرح و رنگ مختلف وجود دارد بسیارموثر و مفید باشد. چاپ لیبل علاوه بر جاذبه بصری باید نیاز مخاطب برای اطلاع از محصول و ویژگی ها را نیز برآورده سازد .

گروه طراحان اطلس با تخصص و تجربه بیش از ۱۴ سال آماده ارائه خدمات در زمینه چاپ و تبلیغات به شما عزیزان می باشد.

در صورت تمایل جهت ثبت سفارش میتوانید با شماره ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ تماس حاصل فرمایید.

 

نکات مهم برای چاپ فاکتور

طراحی و چاپ فاکتور از جمله خدمات گروه طراحان اطلس می باشد و شما عزیزان اگر قصد ثبت سفارش این مورد را دارید پیش از چاپ باید با نکات مهم برای چاپ فاکتور آشنا شوید. امروزه فاکتور فروش یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیار مهم است که از نظر طراحی و چاپ نیز باید شکیل و زیبا انجام شود. اما فاکتورها از نظر ارزش و اعتبار و روش‌های طراحی و چاپ به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند.

فاکتور چیست؟

برگه یا سندی که توسط فروشنده به خریدار ارائه می‌شود و در آن خریدها و قیمت‌های توافق شده ثبت می‌شود. فاکتور فروش نامیده می‌شود. امروزه فروشندگان مطابق با خریدی که توسط خریدار انجام گرفته است فاکتور صادر می‌شود. در این برگه تجاری مواردی نظیر:

 • مشخصات فروشنده
 • مشخصات خریدار
 • تاریخ خرید
 • نوع کالا
 • قیمت هر واحد کالای خریداری‌شده
 • قیمت کل

و….. درج می‌شود. علاوه بر این مواردی که طبق توافق میان خریدار و فروشنده طی معامله انجام می‌شود نیز می‌تواند در فاکتور ذکر گردد. برای مثال نحوه پرداخت قیمت توسط خریدار , میزان بیعانه و پیش‌پرداخت و … در فاکتور نوشته می‌شود. همچنین ضمانت‌های خاصی که توسط فروشنده برای کالا و خدمات ارائه‌شده در نظر گرفته می‌شود نیز می‌تواند در فاکتور قید شود.

بررسی انواع فاکتور

نوع طراحی و نوع چاپ فاکتور و رسمی و غیررسمی بودن آن باعث پیدایش انواع مختلف فاکتور می‌شود. در اینجا به بررسی فاکتورهای مختلف و دسته‌بندی آن‌ها می‌پردازیم.

معرفی فاکتور بر اساس نوع طراحی آن

ازنظر طراحی فاکتورها به دو دسته سربرگ دار و بدون سربرگ تقسیم می‌شوند. فاکتورهای بدون سربرگ توسط فروشگاه‌های لوازم‌التحریر و فروشگاه‌های لوازم اداری به فروش می‌رسد. اگر شما فاکتور خاصی مدنظرتان باشد می‌توانید به‌صورت اختصاصی نسبت به طراحی و چاپ فاکتور سربرگ دار یا چاپ و طرحی فاکتور بدون سربرگ موردنظر اقدام نمایید.

معرفی فاکتور بر اساس نوع چاپ

نوع چاپ فاکتور نیز در دسته‌بندی آن مؤثر است. برای مثال مواردی که می‌تواند وجه تمایز فاکتورهای مختلف باشد شامل:

 • جنس کاغذ
 • تعداد برگه
 • سایز کاغذ
 • کاربن دار و بدون کاربن بودن برگه‌های فاکتور
 • رنگ فاکتور

و سایر موارد می‌باشد.

تفاوت فاکتورها ازنظر تعداد برگه به‌این‌ترتیب است که فاکتورها را می‌توان به‌صورت ۲ برگی، ۳ برگی و یا ۴ برگی چاپ کرد. متداول‌ترین نوع فاکتورهای رسمی از نوع ۳ برگی بوده و فاکتورهای غیررسمی را معمولاً به‌صورت ۲ برگی طراحی و چاپ می‌کنند. ازنظر رنگ نیز فاکتورها را می‌توان به‌صورت :

 • تک‌رنگ
 • سیاه‌وسفید
 • چاپ دورنگ
 • چاپ چهار رنگ شامل رنگ‌های آبی، قرمز، زرد و مشکی

چاپ نمود.

برگ اول فاکتورها را می‌توان با استفاده از کاغذهای تحریر سفید ۸۰ گرمی طراحی و چاپ نمود و برای برگه‌های دوم و سوم و چهارم از کاغذهای رنگی با رنگ‌های زرد , آبی , سبز و یا صورتی با گرماژ ۶۰ و … استفاده نمود.

بهترین کاغذ برای صفحات بعدی کاغذ ۶۰ کرمی الوان اندونزی است که این مسئله بستگی به سفارش مشتری دارد. روش‌های چاپ فاکتور نیز شامل چاپ افست و چاپ دیجیتال است که البته برای چاپ افست بهتر است از کاغذ با کیفیت بالاتر از ۶۰ گرمی استفاده نمود زیرا کاغذهای با کیفیت پایین در این روش چاپ جواب نمی‌دهند.
هر مجموعه اعم از شرکت , سازمان , فروشگاه و حتی مغازه‌دار می‌تواند بر اساس نیازی که دارد اقدام به طراحی و چاپ فاکتور موردنیاز خود نماید.

نکات مهم برای چاپ فاکتور

روی هم قرار گرفتن خطوط و نوشته‌ها در چاپ برگه‌های بعدی فاکتور بسیار مهم است و این خطوط و نوشته‌ها باید دقیقه روی هم قرار گیرند. زیرا زمانی که ما در برگ اول چیزی می‌نویسیم این نوشته عیناً در برگه‌های بعدی نیز چاپ می‌شود. طراحی و چاپ فاکتور توسط چاپ افست از کیفیت بالاتری برخوردار است.

نحوه محاسبه قیمت فاکتور

قیمت چاپ فاکتور بر اساس معیارهای مختلف اعم از:

 • تعداد نسخه‌ها
 • کاربن دار یا بدون کاربن بودن نوع کاغذ
 • نوع چاپ اعم از چاپ افست یا ریسو
 • نوع کاغذ اعم از کاغذ الوان ایرانی یا اندونزی
 • سایز و ابعاد در طراحی و چاپ فاکتور شامل سایزهای A4، A5 ، B4 و B5 و …
 • صحافی فاکتور شامل سرچسب یا پرفراژ دار بودن
 • شماره‌دار بودن یا بدون شماره بودن

آن مشخص می‌شود.

نرم‌افزارهای طراحی فاکتور

برای طراحی و صدور فاکتور می‌توان از نرم‌افزارهای مختلف استفاده نمود که تهیه فاکتور را بهتر و منظم‌تر انجام می‌دهند و این روند را نسبت به گذشته ساده‌تر کرده‌اند اما نرم‌افزار موردنظر برای طراحی فاکتور نیز باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که طراحی فاکتور را به‌صورت استاندارد انجام دهند. در اینجا با برخی از ویژگی‌های نرم‌افزار صدور فاکتور آشنا می‌شویم.

امکان شخصی‌سازی در فاکتور

این یک ویژگی مهم برای فاکتور است که بر اساس نوع کسب‌وکار و مشاغل طراحی و چاپ شود. کلیه اطلاعات مندرج در فاکتورها بر این اساس به‌صورت شخصی‌سازی طراحی می‌شوند این مسئله برای طراحی و چاپ فاکتور رسمی اهمیت ویژه‌ای دارد زیرا این فاکتورها حاوی اطلاعات مشخصی است.

فارسی سازی در طراحی فاکتور

از موارد مهم دیگر امکان فارسی سازی نرم‌افزار است. طراحی و چاپ فاکتور باید بر اساس زبان فارسی انجام شود در این میان انواع نرم‌افزارهای فارسی‌زبان وجود دارند که این نرم‌افزارها همچنین بر اساس روش‌های حسابداری داخلی و نیازهای قانونی در داخل کشور طراحی‌شده‌اند و می‌توانند نتیجه بهتری برای صدور فاکتور شما داشته باشند.

امکان تعریف واحدهای اندازه‌گیری

یکی از بخش‌های با اهمیت در فاکتورهای خرید و فروش این است که تعداد و یا میزان فروش مشخص شود. ازاین‌ رو در طراحی و چاپ فاکتور باید از نرم‌افزاری استفاده کرد که قابلیت تعریف واحدهای اندازه‌گیری مختلف را داشته باشد. وزن , تعداد , بسته و … از این نوع موارد است.

امکان انجام محاسبات خودکار

محاسبه در فاکتورهای خریدوفروش بسیار ساده است و در آن معمولاً مواردی مثل:

 • جمع کالاها
 • فی یا قیمت هر کالا
 • قیمت کل
 • میزان مالیات واردشده در فاکتور

و … می‌باشد. یک نرم‌افزار طراحی فاکتور باید بتواند تمامی این محاسبات ساده را انجام دهد.

هماهنگی با سیستم حسابداری

در طراحی و چاپ فاکتور همچنین از نرم‌افزاری استفاده می‌شود که بتواند با سیستم‌های حسابداری مختلف هماهنگ شود. این نرم‌افزارها با پیچیده‌تر شدن فعالیت‌ها و پیشرفته‌تر شدن سیستم‌های حسابداری باید بتواند با آن‌ها هماهنگ شود و خروجی‌های لازم را ارائه نماید.

امکان ارائه گزارش‌های متنوع

نرم‌افزارها به کمک نمودارها و دیگر موارد امکان ارائه گزارش‌های مختلف و متنوع را دارند. این گزارش‌ها اطلاعات جالب و مفید را به‌راحتی در اختیار صاحبان کسب‌وکار قرار می‌دهد که در مدیریت و تصمیم‌گیری‌ها به آن‌ها کمک خواهد کرد. این گزارش‌ها شامل:

 • میزان خریدوفروش
 • گردش‌های مالی
 • چک‌های دریافتی و پرداختی
 • حواله‌های بین بانکی

و… می‌باشد.

ویژگی یک کاتالوگ خوب

ایجاد و چاپ کاتالوگ از جمله روش های مدرن تبلیغاتی ، جهت معرفی محصول در کسب و کارهای مختلف می باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با ویژگی یک کاتالوگ خوب آشنا کنیم تا در زمان ثبت سفارش با توجه به این ویژگی ها کاتالوگ مناسبی را چاپ کنید.

ویژگی یک کاتالوگ خوب

طراحی کاتالوگ های جذاب نظر مشتریان زیادی را به خود جلب میکند که میتواند باعث رونق کسب و کار شما شود، برای چاپ کاتالوگ مناسب رعایت نکات زیر می تواند بسیار موثر باشد.

متن کاتالوگ

داشتن محتوای مناسب و جذاب اولین قدم برای طراحی یک کاتالوگ خوب است. برای معرفی محصول بهتر است تمام ویژگی های آن (مشتریان معروف شما، شرکت شما و هر اطلاعات دیگری که به مشتریان کمک خواهد کرد تا تصمیم گیری درستی داشته باشند) را توضیح دهید. توجه داشته باشید کاتالوگ ها معمولا نباید طولانی و خسته کننده باشند بنابراین باید در کمترین جملات بتوانید محصول را به بهترین شکل ممکن معرفی کنند.

 • باید در نوشتن کاتالوگ ابتدا محصول و شرکت خود را معرفی کرده و این توضیحات باید بین ۵۰ تا ۱۵۰ کلمه باشد.
 • برای هر قسمت از کاتالوگ که در آن قصد نوشتن توضیحاتی را دارید یک عنوان در نظر بگیرید تا ذهن خوانندگان منظم بتواند ویژگی های محصول شما را دریافت نماید.
 • محصول خود را به صورت حرفه ای معرفی کرده و ویژگی های بارزی که وجه تمایز محصول شما از دیگر محصولات می باشد را مورد استفاده قرار دهید.
 • کاتالوگ ها معمولا نباید طولانی و خسته کننده باشد از این رو باید در کمترین جملات بتوانید بهترین معرفی را از محصول خود ارئه دهند.

عکس در کاتالوگ

استفاده از تصاویر جذاب برای صفحات کاتالوگ بسیار ضروری است و همچنین بهتر است برای طراحی اولین صفحه ی کاتالوگ  از عکس محصولات خود استفاده نمایید. تصاویر باید با خلاقیت و جذابیت استفاده شده و از تصاویر ساده و کم کیفیت استفاده نشود. تصویر نقش مهمی در جذب مشتری ایفا می کند . هر بخش از کاتالوگ که توضیحی در مورد ویژگی های محصولات در اختیار مصرف کننده می گذارد باید دارای تصاویر مربوط به خود باشد. عکس ها نباید ساده باشد بلکه بایدد  نهایت خلاقیت در عکاسی و طراحی در این تصاویر وجود داشته و از جنبه های مختلف بتواند جذابیت به وجود آورد.

ویژگی یک کاتالوگ خوب

اندازه کاتالوگ

بهتر است کاتالوگ ها نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک باشند. البته این به نوع کاتالوگ ها هم بستگی دارد چرا که بعضی مواقع کاتالوگ ها به صورت دفترچه می باشند یا گاهی اوقات برای دسترسی مسافران در هواپیماها یا وسایل نقلیه عمومی قابل استفاده هستند اما معمولا کاتالوگ ها با اندازه ی استاندارد تهیه خواهد شد.

جنس کاتالوگ

موضوع حائز اهمیت استفاده از کاغذهای مرغوب برای کاتالوگ  می باشد. بهتر است از کاغذهای روغنی استفاده شود تا هم براق بوده و هم جلب توجه بیشتری برای مشتریان به وجود آورد.

تعداد صفحات کاتالوگ

هنگام تماس با مجموعه طراحی و چاپ، باید دقیقا بدانید که می خواهید کاتالوگ شما چند صفحه باشد. این خودش یکی از مواردی است که مدیران را سردرگم می کند. این که آیا باید به ازای هر محصول، یک صفحه اختصاص دهند یا بیشتر و یا حتی کمتر. برای این موضوع می توانید با کارشناس طراحی مجموعه مورد نظر، تبادل نظر کنید. تا به یک ایده آل برسید.

ویژگی یک کاتالوگ خوب

ضخامت کاغذ کاتالوگ

ضخامت کاغذ مورد دیگری است که باید هنگام سفارش از آن اطلاع داشته باشید. البته این موردی نیست که به صورت عام، همه آشنایی داشته باشند اما بد نیست کاتالوگ های مختلف را نگاه کنید و هنگام سفارش، به شرکت مورد نظر بگویید می خواهم ضخامت کاغذ کاتالوگم، مثل ضخامت فلان کاتالوگ باشد.

دقت بفرمایید که این موردی نیست که بتوان برای آن نسخه کلی پیچید. کاتالوگ ها بسته به قطع و تعداد صفحات، استاندارد های مختلفی دارند. اما مراقب باشید در دامی که اکثر مدیران در آن گرفتار می شوند، شما گرفتار نشوید. باور غلطی وجود دارد که هر قدر ضخامت کاتالوگ شما بیشتر باشد، کاتالوگ شما زیبا تر می شود.

این باور غلطی است و اتفاقا بعضی اوقات، عکس این مطلب صادق است. یک مطلب دیگر در مورد اختلاف ضخامت صفحات داخلی و جلد است. این هم بستگی به قطع، تعداد صفحه و نوع کاتالوگ دارد. بهتر است در این زمینه، به کارشناس طراحی اعتماد کنید.

 

کارت ویزیت و انواع آن

سالانه میلیاردها کارت ویزیت در سراسر جهان برای کسب و کارهای مختلف چاپ می شود که می تواند با وجود پیشرفت تکنولوژی همچنان بهترین روش برای ارتباط شخصی مشتریان ، تبلیغ برند برای طرفداران باشد.

با پیشرفت علم و تکنولوژی به راحتی می توان آنلاین و از راه دور ثبت سفارش کارت ویزیت را انجام داد و در زمان معین درب منزل تحویل گرفت.

همچنین با پیشرفت تکنولوژی طراحی کارت ویزیت ها با خلاقیت بیشتری می تواند صورت بگیرد و رنگ ، سایز ، کیفیت و کیفیت چاپ چهار معیار کلیدی در طراحی کارت ویزیت است.

کارت ویزیت چیست؟

دیکشنری آمریکایی « Merriam-Webster » کارت ویزیت را کارتی معنی می کند که اطلاعاتی مثل نام و آدرس کسب و کار یا مسئول کسب و کار را نشان می دهد.

از تعریف بالا متوجه می شوید که ذات کارت ویزیت یعنی به اشتراک گذاشتن اطلاعات مثل نام کسب و کار، آدرس تلفن، شماره تماس، آدرس سایت، آدرس ایمیل و خیلی چیز های دیگر.

 

دلایل اهمیت کارت ویزیت

کارت ویزیت ها به چند دلیل یکی از ابزارهای قدرتمند بازاریابی هستند. برای مثال آن ها می توانند مشروعیت، اعتبار و سود شما را بهبود بخشند. در زیر ما توضیح می دهیم که چرا استفاده از کارت ویزیت هنوز هم رونق دارد.

 

نداشتن موبایل هوشمند در اکثر افراد واقع در ایران

برای مثال در آمریکا یک گزارش نشان می دهد که در سال ۲۰۱۸، ۷۷ درصد مردم تلفن همراه هوشمند دارند. در ایران به نظرتون چقدر است!؟

در حالی که این یک درصد بالایی است ولی همه مردم که از گوشی هوشمند استفاده نمی کنند. برخی ها علاقه ندارند و برخی دیگر از این تکنولوژی استفاده نمی کنند. به همین سبب مشخص می شود که پیشرفت تکنولوژی هنوز هم نتوانسته روش های ارتباط سنتی را شکست دهد.

این برای شما چه معنی می دهد؟
شما برای انتقال اطلاعات تماس شرکت خود به افرادی که از تکنولوژی استفاده نمی کنند، به روش های سنتی نیاز دارید.

با چاپ کارت ویزیت شما به صورت بهینه می توانید این کار را انجام دهید. مخاطبان بعد از گذر زمان و بعد از یک گردهم آیی براحتی می توانند با شما ارتباط بگیرند. حتی می توانند در شرایط ضروری کسب و کار یا خدمات شما را به دیگران معرفی کنند.

مشروعیت بخشیدن به کسب و کار شما

آیا کنجکاوی که بدانی مردم قبل از سفارش کالا یا خدمات از یک کسب وکار، چه می کنند؟ آن ها قانونی بودن و مشروعیت کسب و کار را می سنجند. اطلاعات شفافی را هم جستجو می کنند.

● شما چه کسی هستی؟
● شما چه کاری می توانی برای آن ها انجام دهی؟
● آدرس و موقعیت شما کجاست؟
● چگونه با تو ارتباط بگیریم؟

برای معرفی کسب و کار چه راهی بهتر از پخش کارت ویزیت ها می تونه باشه! کارت ویزیت هایی که به صورت حرفه ای طراحی و چاپ شده اند در عرض چند ثانیه می توانند مشروعیت کسب و کار شما را القا کنند. به مخاطب القا می کنند که شما جدی و آماده تجارت هستید. این نوع ابزار بازاریابی معیار آگاهی از نام تجاری شما را هم بیشتر می کند.

نتیجه مشروعیت یک کسب و کار چیست؟ فروش و برگشت مشتری کارت های بیزنس یا کارت ویزیت ها، شبکه سازی را در دنیای تلفن های هوشمند جذاب تر می کنند.

توسعه دادن روابط انسانی بواسطه کارت ویزیت

امروزه ارتباط و انتشار اطلاعات از طریق کانال های مجازی خیلی سریع و با سرعت انجام می گیرد ولی نقاط منفی هم دارند. در این بستر هیچ راهی نیست که بتوان با اعتماد و واقعی با دیگران گفتگو کرد. راهی برای برقراری یک ارتباط جذاب نیست.

وقتی یک کسب و کار در حال رشد است این یک مشکل است. چرا؟ زیرا ارتباطات دیجیتال چند عنصر اصلی مثل گفتگوی کوتاه، علاقه، اعتبار، برقراری ارتباط چشمی و فشردن دست را در ذاتش ندارد.

دست به دست دادن کارت ویزیت هم یک روش برای برقراری روابط انسانی است. این حتی یک روش عالی برای ادامه گفتگو یا مذاکره با افرادی است که به خدمات و کالای شما علاقه نشان داده اند. برای ارتباط گرفتن با افرادی که با ارتباط چشمی یا گفتگوهای کوتاه جذب کرده اید، عالی هستند.

دقت کنید! شما نباید هیچ کارتی را بیرون بیندازید. شما کارت ویزیتی را می خواهید که احساسات را برانگیزد. عوامل زیر ویژگی هایی هستند که با احساسات برند شما در ارتباط هستند.

● خلاقیت و خاص بودن
● لوگو
● رنگ و تایپوگرافی
● پیام
● کیفیت و شکل
● املا و دستور زبان

ما در روز های آینده ویژگی یک کارت ویزیت با طراحی استاندارد را بررسی می کنیم.

تسهیل کردن فرآیند شبکه سازی

اگر مسئول یک کسب و کار باشید ممکن است شنیده باشید که برقراری با مخاطبان حرفه ای خیلی اهمیت دارد.

برای شبکه سازی و برقراری ارتباط با دیگران چندین راه مثل مکالمه رودررو، تماس تلفنی، ایمیل و شبکه های اجتماعی وجود دارد. با این حال خیلی از مردم ترجیح می دهند تعامل رو در رو داشته باشند.

تحقیق اخیر فوربس (Forbes) نشان داد که ۸۵ درصد از مخاطب هایش برای برقراری رابطه های ماندگار و نتیجه بخش ترجیح می دهند رو در رو صحبت کنند. این نوع تعاملات برای برقراری شبکه های با کیفیت و حرفه ای سودمند هستند. همچنین برای داشتن گفتگو های عالی با افرادی که علاقه، مهارت و هدف مشابه دارند، مناسب است.

وقتی که وارد یک گفتگو با شخصی شدید، کارت ویزیت را فراموش نکنید. این ابزار مخاطبان جذب شده را سریع با شما ارتباط می دهد. به همین شیوه، کارت ویزیت های آن راه برقرای ارتباط دوباره با آن ها را به شما نشان می دهد.

هر چقدر شبکه شما گسترش پیدا می کند، متوجه می شوید که فرصت های تجارت هم بیشتر می شود:

● معرفی بیشتر و همکاری بیشتر
● مشتری بیشتر
● بازگشت بیشتر مشتری ها
● مهارت و کاردانی بیشتر

میزان آگاهی از نام برند شما را بیشتر و قوی تر می کنند

وقتی که کسب و کار خود را راه اندازی می کنید، برندینگ را در قالب یک استراتژی بلند مدت در نظر بگیرید.

دلیل این کار: باعث می شود مشتری ها و مشتری های بالقوه شما و آفرهایتان (کالا، خدمات) را به خاطر بسپارند. برندیگ شامل هویت بصری هم می شود بنابرین کارت ویزیت می تواند یک ابزار مفید باشد. این آیتم های فیزیکی با یک طراحی اثرگذار می تواند میزان آگاهی کسب و کار شما را بیشتر کند. همانطور که در بالا هم اشاره کردیم می توانند احساس ها را بر انگیزند و ارتباط بین شما و بازار شما را فراهم کنند.

همه با هم کمک می کند در کنار هدف قرار دادن مشتری ها، برجسته و متمایز هم باشید و یک نقش مهمی در رشد و موفقیت کسب و کار شما بازی می کند.

چهره یا هویت بخشیدن به برند شما

کارت ویزیت ها به صورت بصری هویت کسب و کار شما را نشان می دهند. به کسب و کار شما یک چهره می بخشند که در یاد مخاطب میماند شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید.

اگر درست و موثر طراحی شوند، پیام برند کسب و کار، شخصیت و ارزش های کسب و کار شما را القا می کنند و به صورت مثبتی در نگرش مخاطبان نسبت به شما تغییراتی ایجاد می کند.

با عناصر احساس برانگیز که در بالا هم اشاره کردیم، کارت ویزیت ها برند شما را شناخته شده می کنند. مشتری های علاقمند را وقتی که آماده خرید شدند به خریدارهای واقعی تبدیل می کند.

چاپ کارت ویزیت های خلاق خیلی مستعد دست به دست شدن (به اشتراک گذاشته شدن) هستند

افزایش میزان آگاهی از کسب و کار، فاکتور اصلی در رشد کسب و کار است. وقتی که مردم شما را بیشتر بشناسند، بیشتر دوست دارند که کالا و خدمات شما را خریداری کنند.

جلب توجه می تواند یک چالش باشد، اما خلاقیت در بازاریابی می تواند برند شما را به مخاطب و بازار نشان دهد. توزیع کارت ویزیت های خلاقانه، راه شگفت انگیز جلب توجه مردم است. اگر کارت های خلاقانه شما بتواند روی خواننده تاثیر بگذارد به راحتی در بین مردم دست به دست می شود.

این به دو دلیل خوب است: میزان آگاهی مردم از کسب و کار شما را بیشتر می کند، همچنین احتمال اینکه مشتری ها برای استفاده از خدمات و کالای شما برگردند را افزایش می دهد.

با وجود شبکه سازی آنلاین و فرصت های خوب معرفی به همت پیشرفت قرن دیجیتالی؛ چاپ کارت ویزیت هنوز هم در رشد کسب و کارها مرتبط شناخته می شوند.

کارت ویزیت برای تمام کسب و کارها ضروری هستند. قابل لمس بودن، آنها را برای صاحبان کسب وکارها که علاقه زیادی به ارتباط های شخصی دارند، آیتم های مفید کرده است. همچنین ملموس بودن آن ها همراه با یک طراحی خلاقانه باعث می شود مشتری ها شما را به خاطر بسپارند.

اگر هنوز برای افزودن کارت ویزیت به جعبه ابزار بازاریابی خود فکر نکرده اید؛ هنوز هم دیر نیست! شاید شما خبر ندارید که کارت ویزیت می تواند کلیدی ترین عنصر برای رشد بیشتر برند شما باشد. جهت چاپ کارت ویزیت میتوانید با مشاوران ما در گروه طراحان اطلس تماس حاصل فرمایید.

چاپ کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت

اندازه و جنس انواع کارت ویزیت

*سری مات مخملی نانو
سایز جنس کار
-۸٫۵ * ۴٫۸ سلفون مات مخملی یکرو
-۸٫۵ * ۴٫۸ سلفون مات مخملی دورو
-۹ * ۶ سلفون مات مخملی دورو دورگرد
-۹ * ۶ سلفون مات مخملی دورو دورگرد موضعی
-۹ * ۶ سلفون مات مخملی دورگرد طلاکوب

*فرم های ویزیت معمولی و فوری / سایز : ۸٫۵ * ۴٫۸
جنس کار
-یکرو/ دورو UV گلاسه
-یکرو/ دورو سلفون مات
-یکرو/ دورو سلفون براق
-یکرو/ دورو کتان امباس
-یکرو/ دورو کتان آلمان
-یکرو/ دورو سوسماری
-یکرو/ دورو UV لیبل
-دورو سلفون مات دورگرد
– لیبل UV
– لیبل سلفون براق
-یکرو/ دورو کتان پلاستیک

*فرمهای ویزیت فانتزی مستطیل/ دورگرد
سایز جنس کار
-۹ * ۶ طلا کارت لمینیت براق
-۹ * ۶ طلا کارت لمینیت مات
-۹ * ۶ لمینیت برجسته
-۹ * ۶ لمینیت برجسته طلاکوب
-۵٫۹ * ۵٫۶ لمینت طلاکوب کوچک
-۵٫۹ * ۵٫۶ لمینیت برجسته کوچک
-۸٫۵ * ۴٫۸ لمینیت برجسته ویزیتی
-۹ * ۶ لمینیت براق
-۹ * ۶ لمینیت مات
-۸٫۵ * ۴٫۸ لمینیت براق ویزیتی
-۸٫۵ * ۴٫۸ لمینیت مات ویزیتی
-۵ * ۵ لمینیت براق مربع
-۵ * ۵ لمینیت مات مربع
-۹ * ۶ لمینیت براق طرح موج
-۹ * ۶ لمینیت مات طرح موج
-۹ * ۶ سلفون براق دورو (سلفون حرارتی)
-۹ * ۶ سلفون مات دورو (سلفون حرارتی)
-۹ * ۶ سلفون مات دورو موضعی
-۹ * ۶ سلفون مات دورو طلاکوب
-۹ * ۶ آهنربایی
-۹ * ۶ آهنربایی با قالب طرح مشتری
-۸٫۵ * ۴٫۸ لیبل شیشه ای (چاپ افست یووی) بدون تغییر رنگ در معرض نور خورشید

نکات مهم برای طراحی تراکت

از جمله راه های بازاریابی چاپ تراکت می باشد که باعث جلب توجه مشتریان می شود. در این مقاله سعی کرده ایم به معرفی نکات مهم برای طراحی تراکت بپردازیم که تاثیر بسیار زیادی در بازاریابی شما عزیزان میتواند داشته باشد.

نکات مهم برای طراحی تراکت

از فونت خوانا و مناسب استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات ارائه شده در تراکت شما به راحتی قابل خواندن است. به یاد داشته باشید که هدف از آگهی، انتقال اطلاعات به مخاطبان هدف می باشد. به عنوان یک قاعده کلی توصیه می شود که انتخاب فونت را در طراحی خود محدود کنید. انتخاب یک یا دو نوع فونت نتیجه ای حرفه ای را تضمین می کند.
مهم ترین بخش متن بر روی تراکت شما شاید یک عنوان، رویداد، نام شرکت، شعار تبلیغاتی یا تخفیف باشد که باید به طور کلی بزرگترین اندازه فونت باشد و یا بیشترین وزن بصری را داشته باشد.

عکس جذاب انتخاب کنید.

تصاویر زیبا و با کیفیت یک راه فوق العاده عالی برای جلب توجه مشتری است و به شما این اطمینان را می دهد که مردم تراکت شما را بردارند و مطالعه کنند.
چاپ تراکت

یک هدف روشن برای آگهی داشته باشید

اندازه و شکل آگهی را مشخص کنید. داشتن یک هدف و استراتژی روشن نیز به شما کمک خواهد کرد تا مسیر درست را طی کنید.
هر طراحی یک هدف یا پیام خاص دارد. شاید شما در حال باز کردن یک کسب و کار کوچک هستید و می خواهید آن را تبلیغ کنید. هدف اصلی را واضح بیان کنید. تماشاگران را مجبور نکنید تا پیام اصلی آگهی شما را پیدا کنند.

رنگ را در نظر بگیرید.

هیچ چیز توجه ما را مانند یک رنگ جذاب جلب نمی کند. رنگ احساسات ما را درگیر می کند، به همین دلیل است که شما باید از این توانایی استفاده کنید تا طراحی تراکت شما بیشتر مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال، رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی حس گرما، انرژی و هیجان ر ا نشان می دهد. در حالی که رنگ های سرد مانند آبی و سبز ،آرامش بخش، الهام گرفته از طبیعت و محافظه کار هستند. از این ویژگی ها برای افزایش پیام تراکت استفاده کنید.
چاپ تراکت

نقطه کانونی ایجاد کنید.

هر طراحی نیاز به یک نقطه کانونی دارد. نقطه کانونی می تواند یک تصویر، پیام تبلیغاتی، شعار یا متن باشد که بیننده را به مهمترین اطلاعاتی که برای برقراری ارتباط نیاز دارد هدایت می کند.
چاپ تراکت

تعادل را حفظ کنید.

با یک طرح متعادل و یکپارچه، اطلاعات را به آسانی به مخاطب منتقل کنید. با یک طرح شلوغ مردم را از تماشای تراکت خود محروم می کنید. به مواردی مانند تراز، فاصله و تعادل بین متن و تصویر توجه کنید. این موارد تفاوت بین یک محصول نهایی خوب و یک طراحی گیج کننده را ایجاد می کنند.
چاپ تراکت
یکی از بزرگترین عوامل در دستیابی به یک طرح متعادل، استفاده درست از فضای سفید است. از فضای خالی به عنوان یک نقشه راه برای حرکت بازدیدکنندگان استفاده کنید این کمک می کند تا چشم به نقطه کانونی و محتوای اصلی هدایت شود. با یک پس زمینه ساده می توانید مطالب خود را در مرکز قرار دهید. از مهمترین اطلاعات در بالای طرح شروع کنید و صفحه را به کمترین اطلاعات مهم انتقال دهید.

 اطلاعات را سازماندهی و اولویت بندی کنید.

پس از تصمیم گیری در مورد این که چه اطلاعاتی برای طراحی در نظر گرفته شده، وقت آن است که متن را به گونه ای سازماندهی کنید که بسیار آسان، قابل خواندن باشند.
در پایان ذکر این نکته الزامی است که پس از اتمام طراحی حرفه‌ای تراکت خود ار چگونگی چاپ آن غافل نمانید چرا که چاپ بدون کیفیت می‌تواند به راحتی تمامی زحمات شما را از بین ببرد.

قیمت فتوکپی سیاه و سفید

همه ما در جریان هستیم که با بالا رفتن قیمت ارز ، قیمت کاغذ و خدمات چاپی نیز افزایش پیدا کرده است عزیزانی که تمایل به ثبت سفارش جهت فتوکپی سیاه سفید دارند میتوانند برای استعلام قیمت فتوکپی سیاه و سفید با شماره ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ تماس حاصل فرمایند و یا با مراجعه به بخش ثبت سفارش با وارد کردن اطلاعات از هزینه دقیق فتوکپی سیاه و سفید مطلع شوند.

فتوکپی سیاه و سفید از جمله پرکاربردترین ها در میان خدمات چاپ و تبلیغات است و مشتریان زیادی دارد.

گروه طراحان اطلس با چندین سال سابقه در زمینه ارائه خدمات چاپ و تبلیغات و همچنین همکاری با کمپانی های بزرگ آماده عقد قرار داد با تمامی موسسات ، مدارس ، دانشگاه ها و شرکت ها می باشد همچنین باید در جریان باشید که خدمات گروه طراحان اطلس تنها به فتوکپی و پرینت ارزان خلاصه نشده و شامل لیست زیر میشود که هرکدام نیز شامل موارد دیگر هستند.

 

 

 

کپی و پرینت دانشجویی با ارزانترین قیمت

اگر به دنبال کپی و پرینت دانشجویی ارزان هستید میتوانید با گروه طراحان اطلس تماس بگیرید تا در کوتاهترین مدت زمان با استفاده از تعرفه های پرینت و فتوکپی ارزانی که در نظر گرفته اند سفارشات خود را ثبت کنید.

گروه طراحان اطلس با چندین سال سابقه در زمینه ارائه خدمات چاپ و تبلیغات با توجه به وضعیت اقتصادی که در حال حاضر حاکم است تصمیم به ثبت سفارشات با هزینه کمتر تحت عنوان فتوکپی و پرینت ارزان نموده است تا دانشجویان عزیزی که نیاز به کپی و تکثیر دانشجویی دارند از این تعرفه ها استفاده کنند.

خدمات ما در گروه طراحان اطلس تنها به فتوکپی ارزان و فتوکپی سایه سفید خلاصه نمیشود و شامل لیست زیر است :

 

 

کپی ارزان در تهران

اگر به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه ارائه خدمات چاپ و تبلیغات و همچنین کپی ارزان در تهران هستید گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه در زمینه همکاری با شرکتها ، موسسات و کمپانی های معتبر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه ها و یا مشاوره رایگان با شماره های  ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ تماس حاصل فرمایید.

لازم است بدانید خدمات ما در گروه طراحان اطلس تنها شامل فتوکپی ارزان نمیشود و شامل لیست زیر است.

 

کپی ارزان

آیا به دنبال شرکتی هستید که خدماتی در زمینه پرینت و کپی ارزان به شما ارائه دهد؟

گروه طراحان اطلس یکی از شرکت هایی است که جهت فراهم کردن شرایط مناسب برای تمامی قشرهای جامعه اقدام به ارائه خدمات کپی ارزان قیمت نموده است.

گروه طراحان اطلس یکی از شرکت هایی است که جهت فراهم کردن شرایط مناسب برای تمامی قشرهای جامعه اقدام به ارائه خدمات کپی ارزان قیمت نموده است.

گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات چاپ و تبلیغات همچنین همکاری با شرکت ها و کمپانی های شناخته شده همواره در تلاش است که با در نظر گرفتن هزینه های مناسب بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

همه ما می دانیم که پرینت و کپی لازمه اکثر مشاغل است و تمامی شرکت ها و موسسات و دانشگاه ها و مدارس به آن احتیاج دارند در صورت تمایل جهت ثبت سفارش می توانید با شماره تماس ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ حاصل فرمایید تا با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت چاپی سفارشات خود را تحویل بگیرید.

ارزان ترین فتوکپی

به نظر شما ارزان ترین فتوکپی را کدام شرکت تبلیغاتی می توان انجام داد؟

شرکت های زیادی وجود دارند که با توجه به وضعیت اقتصادی در حال حاضر اقدام به دریافت سفارش تحت عنوان ارزان ترین فتوکپی نموده اند تا عزیزانی که به دنبال فتوکپی ارزان قیمت هستند سفارشات خود را با هزینه کمتر ثبت کنند.

زمانی که در مورد یک محصول و یا کالا با عنوان ارزان صحبت می شود ، افراد زیادی تصور می کنند که فتوکپی ارزان قیمت دارای سطح کیفیت بسیار پایینی است و کیفیت مطلوبی ندارد اما اینطور نیست.

گروه طراحان اطلس با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه چاپ و تبلیغات اقدام به ارائه خدماتی چون فتوکپی دانشجویی ارزان و همچنین فتوکپی و پرینت سیاه و سفید نموده است. تا تمامی مشتریان بتوانند با هزینه مناسب سفارشات خود را ثبت کنند.